top of page
Альтернативна медицина Чернівці

Що Ви можете очікувати від візиту до прикладного кінезіолога?

Слід зазначити, що до 80% всіх скарг пацієнтів припадає на долю функціональних розладів в організмі людини.  Більшість з них не знаходять, або не мають клініко-морфологічного підтвердження. Тому численні лабораторні та інструментальні методи дослідження в таких пацієнтів є малоінформативними або ж такими, що «унеможливлюють» встановлення діагнозу.

Оскільки немає діагнозу, то й лікувати немає кого й чого. В цьому й полягає проблема сучасної медицини. Діагнозу ще немає, але є симптом чи симптоми, які жодним чином не підтвержені додатковими методами дослідження. В таких випадках (99,9%) лікарі призначають симптоматичне лікування. Як правило, на перших порах симптоматичне лікування приносить полегшання, але, на жаль, не усуває причин виникнення симптомів. Тому, з часом, симптоматичні препарати «стають» все менш ефективними, а скарги пацієнтів все більш різноманітними, оскільки відбувається поглиблення та «хронізація» функціональних розладів. Виникає конфлікт інтересів: лікарі вже не знають, що б ще призначити, а пацієнти вже не хочуть такого лікування.

 

Хто із спеціалістів може допомогти в таких чи подібних ситуаціях?

 

Таким спеціалістом є прикладний кінезіолог.

 

Прикладний кінезіолог – це високофаховий та багатопрофільний спеціаліст з  холістичним (цілісним) баченням тілесних, енергетичних, біохімічних, псіхо-емоційних, структурних проблем людини з позицій східної та західної медицин. Це універсальний спеціаліст,  який володіє ефективними технологіями діагностики, лікування та профілактики функціональних розладів організму. В основі цих технологій лежить метод біологично-зворотнього зв’язку з організмом – метод мануального мязового тестування та його оцінки (тест вегетативної нервової системи).

Під час візиту до лікаря-кінезіолога Ви отримаєте інформацію про фукціональний стан Вашого організму.

 

Лікар кінезіолог може виявити:

 

· порушення роботи внутрішніх органів та встановити їх основні причини;

· дисбаланс енергій в канально-меридіанній системі та гармонізувати їх;

· порушення в роботі нейро-ендокринно-імунної системи та визначити шлях відновлення;

· розлади в опорно-руховому апараті та розробити программу корекції;

· порушення в чакральній системі та усунути їх;

· пріоритетний емоційний дисбаланс і запропонувати корегуючу терапію;

· фармацевтичні, харчові, побутові, промислові, хімічні та косметичні токсичні (алергічні) речовини для організму людини;

· причини втрати енергії в людини та запропонувати шляхи її відновлення.

 

Усунення функіональних розладів в роботі систем та органів – це перший крок відновлення на шляху до здоров'я та зцілення живого організму.

 

Будемо раді допомогти Вам!

Автор Циркот Ігор

bottom of page