top of page
підбір препаратів кінезіологом

Підбір препаратів лікарем-кінезіологом

Люди лікуються фармацевтичними препаратами буквально до самознищення, приймаючи один препарат за другим. Проте фармацевтичні препарати повинні відігравати лише допоміжну роль та призначатись за певними показами.

Досить важко відразу визначити оптимальний препарат, який дасть клінічно значимий ефект. Проте, застосовуючи методи прикладної кінезіології, це може зробити лікар кінезіолог.

Однією з найбільш унікальних технологій в роботі лікаря кінезіолога є індивідуальний підбір препаратів для пацієнта.

Якщо в системі чи органі виникають дисбаланси, то це проявиться зниженням тонусу м'язу, який рефлекторно зв'язаний з цим органом/системою.

Препаратами, які тестуються на тілі пацієнта, можуть бути алопатичні засоби, фітопрепарати, амінокислоти, вітаміни, мінерали тощо. Підбір препаратів здійснюється шляхом м'язового тестування. В основі цього феномена знаходиться наступне явище: коли тіло контактує з препаратом, який є корисним для нього, то наступає посилення тонусу ослабленого м'язу (явище резонансу в біосистемі). Посилення тонусу м'язу - це реакція відповідь тіла пацієнта на провокацію препаратом, який при призначенні допоможе тілу справитись з проблемою.

Підбір проводиться наступним чином.

Лікар накладає препарати на тіло пацієнта та тестує ослаблений м'яз. Якщо на певний препарат відбувається посилення тонусу м'язу - то препарат буде ефективним, а коли тонус не змінюється, такий препарат не доцільно призначати. В такий спосіб тіло пацієнта "говорить" про те, що йому підходить, а від чого потрібно утриматись. Підбір препаратів за допомогою м'язового тестування допомагає підвищити лікувальний ефект до 95-98%!  При  традиційному теоретичному підборі препаратів терапевтичний ефект становить 40-50% і часто прирівнюється до ефекту плацеботерапії. 

Для більшості ця інформація може видатися дивною, проте методика працює. В нашому світі багато чого є дивного, не зрозумілого, а тому не завжди доступного для розуму. Проте, це ще не означає, що цими знаннями та вміннями ми не можемо скористатись на користь нашим пацієнтам.

Автор - Ігор Циркот

bottom of page