top of page
альтернативна медицина. кабінет Ігоря Циркота

Мануальне м'язове тестування -

важливий інструмент в клінічному

обстеженні пацієнта

.
(про те, чого не навчають у медичних ВУЗах)

Чому мануальне м'язове тестування (ММТ) є важливим та незамінним інструментом в клінічному обстеженні пацієнта?

1. Відповіддю на це питання є перелік наступних факторів, які впливають на функцію м'язів та віддзеркалюють результати ММТ: нервова, лімфатична, ендокринна та канально-меридіанна системи, краніосакральні, психоемоційні, серцево-судинні порушення, токсичні фактори, лікувальні трави, стрес, харчування. При будь-яких розладах (функціональних чи органічних) в організмі людини з допомогою ММТ можна виявити функціонально значимі дисбаланси/порушення через реакцію м'язів.

2. Структурні зміни (пошкодження в місцях прикріплення м'язів, тригерні зони, укорочення фасцій та інші дисбаланси, які напряму не пов'язані з м'язами та фасціями, хребцево-рухові сегменти хребта, вісцеро-соматична система) - це все те, що можна діагностувати та лікувати з використанням методів прикладної кінезіології (ПК) та ММТ.

3. Коли методи ПК використовують в поєднанні зі  стандартними методами діагностики, які прийняті в медицині сьогодні, то лікар отримує більше можливостей зрозуміти проблеми здоров'я пацієнта. Клінічна оцінка рефлексу руху при дослідженні м'язу/ів забезпечує біологічно зворотній зв'язок з організмом пацієнта. Саме цей феномен робить діагностику ефективною.

 

5. Перелік переваг методів ПК в донозологічній діагностиці суттєво перевищує перелік їх недоліків.

 

6. Оволодіння теоретичними основами ПК та практичними навичками ММТ дає можливість знаходити порушення в функціонуванні організму ще на доклінічному етапі.

NB!!! Конвеєрний підхід в оцінці стану здоров'я людини є неприйнятним.

З турботою про Вас, Циркот Ігор 

bottom of page