top of page
альтернативна медицина. кабінет Ігоря Ци

Що таке функціональна медицина?

У медичних словниках в 1990-х роках з'явилася нове поняття - «функціональна медицина». Принципова особливість функціональної медицини полягає в тому, що вона спрямована не на лікування симптомів захворювання, як це робиться в класичній лікарсько орієнтованої медицині, а на усунення дисбалансів в організмі людини, які це захворювання викликали.

Це наука, яка пропонує засоби, що дозволяють людям повністю розкрити і використовувати їх потенціал. Ця наука задається питанням: «Які умови необхідні для того, щоб людина могла жити якісної і повноцінним життям?». І якщо всю медицину можна представити схематично у вигляді дерева, то з рівня "коріння" починається функціональна медицина, а на рівні "листя" - працює класична медицина.

Свого часу, видатний лікар Микола Амосов писав: "Лікарі лікують хвороби, а здоров'я потрібно здобувати самому". Добувати здоров'я - це не просто, добувати здоров'я самому - це важка праця.

 

Якщо Вам небайдуже своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, звертайтеся за допомогою до фахівців клініки функціональної медицини "Альтернативна медицина".

 

Будемо раді допомогти Вам!

Автор Циркот Ігор

bottom of page