top of page
тестування талантів як шлях до успіху в

Тестування талантів, як шлях до успіху в житті...

Кожен з нас приходить в цей світ з певною місією, зі своїм призначенням. З метою не усвідомленою нами, але закладеною в глибинах нашої надсвідомості. У кожного з нас є своє - унікальне, неповторне, але не кожен про це знає. А дізнатися про це можливо та необхідно.

Існує безліч методів, що дозволяють розкрити таланти, приховані  в таємних і непідконтрольних глибинах свідомості. Особливої уваги заслуговує техніка, яка була розроблена Крістофером Смітом, англійським лікарем остеопатом, віце-президента Міжнародної колегії прикладної кінезіології (ICAK). Спеціаліст в галузі прикладної кінезіології запропонував  м'язове  тестування, як інструмент для роботи з надсвідомістю. Ця технологія проста і приголомшливо  точна.

За 1-1,5 години можна отримати вичерпну інформацію про свої здібності та їх реалізацію, своє істинне призначення, дізнатися про свої можливості, про які ти навіть і не підозрював  протягом усього життя.

За даними Крістофера Сміта існує 23 таланти людини. Ця унікальна технологія визначення талантів дає можливість пізнати самого себе, визначити максимально комфортний і результативний шлях свого розвитку. Адже якщо Ви будете розвиватися в областях, де є можливість застосувати свій талант і дар - ваш результат буде кращим, кар'єра стрімко почне зростати, а задоволення від  життя неможливо буде передати словами.

       Техніка тестування талантів, як одна із багатьох технік прикладної кінезіології, успішно застосовується в системі гармонійного розвитку та догляду за здоров'ям. В середньому, у кожної людини  ми визначаємо від 3 до 10 талантів. Звернувшись до нас, Ви дізнаєтесь про свої таланти та їх реалізацію на момент звернення. Ми допоможемо Вам визначити причини, які заважають розвитку Ваших талантів.

       Якщо Вас зацікавила інформація і виникло бажання визначити таланти та їх експресію,  - записуйтесь на "Тестування талантів" і ми допоможемо Вам стати успішними. 

Автор Циркот Ігор

bottom of page