top of page
диагностика по системе У-син. Игорь Цирк

Діагностика по системі У-СІН

    Традиційна китайська медицина розглядає людину цілісно, як частину природи, центральне місце в якій займають "щільні" - інь-органи та "порожнисті" - ян-органи, які взаємодіють між собою через систему меридіанів. Всі явища навколишнього світу, включаючи людину і природу, інтерпретуються китайською медициною як взаємодія та баланс між двома протилежними аспектами "Інь" та "Ян" у системі П’яти Стихій/Першоелементів - У-Сін.

    Діагностика по системі У-Сін - це система знань для оцінки/корекції фізичного та психоемоційного станів людини, які  взаємопов'язані.


    Унікальність системи полягає в об'єднанні двох складових: нумерології по сонячному григоріанському календарю та древньокитайської теорії У-Сін. 

 

  Нумерологія визначає правила побудови карти фізичного та психоемоційного здоров’я людини по даті ії народження. Розглянувши Карту У-Сін, можна побачити психологічний портрет людини та стан її здоров’я.

     Яку ж інформацію дає правильно побудована Карта У-Сін?

    Карта здоров'я  У-Сін допомагає лікарю оцінити фізичний потенціал здоров’я людини, її сильні та слабкі сторони, можливі шляхи розвитку, реалізації та профілактики захворювань. Найбільша увага приділяється саме профілактиці захворювань, оскільки попередити захворювання набагато легше, чим боротися з ним.

 

     Діагностику по системі У-Сін Ви можете пройти в кабінеті відновного лікування доц. Циркота І.М. Такий підхід дасть змогу якісно оцінити Ваш стан здоров'я з позицій інтегративної медицини, поєднуючи знання східної та західної медицини.

Автор - Ігор Циркот

bottom of page