top of page
психо-емоційна коррекція

Психо-емоційна корекція

Тіло людини відображає стан Душі. Всі позитивні і негативні думки, емоції, почуття, все що відбувається в Душі - відбивається на фізичному тілі. Наші думки, почуття, емоції визначають наше здоров'я. 95% всіх захворювань - є наслідком психо-емоційних проблем. Тому, ми не можемо ігнорувати психо-емоційний стан людини в процесі відновлення здоров'я.

Що заважає людині бути здоровим і щасливим?

 

Дуже часто - це негативні погляди-установки, переконання, судження, що сформувалися впродовж життя людини, ховаючись в підсвідомості, і блокують духовне зростання людини. Чим довше вони "живуть і накопичуються" в підсвідомості, тим більше страждає людина (депресивні стани, панічні атаки, страхи). Негативні емоції забирають від 60 до 95% енергії людини і, досягнувши свого апогею, проявляються хворобами душі чи тіла.

 

Методи прикладної кінезіології допомагають виявити ключові емоції і розробити адекватну тактику психо-емоційної корекції, звільнити Душу від негативних переконань/установок і віднайти внутрішню свободу.

 

Внутрішня свобода - це гармонія з самим собою, можливість керувати своєю поведінкою, думками, життям, це почуття душевної рівноваги і гармонії.

Автор Циркот Ігор

bottom of page