top of page
Терапія кольором. Ігор Циркот

Терапія кольором

    Колір має величезний вплив на психіку та фізичний стан людини, причому певні кольори викликають строго певні реакції вищих нервових центрів. Завдяки таким властивостям кольору, в клінічній практиці кольоротерапія стала застосовуватись для лікування природних розладів, психосоматичних захворювань і навіть деяких хронічних психічних хвороб.

     Кольоротерапія на сьогоднішній день є високоефективним і безпечним методом лікування. Причому, можливості методу такі, що покривають своєю ефективністю як функціональні розлади, так і глибокі дегенеративні процеси, а також діють і на вищий рівень регуляції в організмі - психіку. Тому, кольоротерапія - це один з найважливіших натуропатичних методів природного походження,  яка діє м'яко, не пошкоджуючи основні системи та органи,  а також діє на першопричину захворювання.

    Кольоротерапія своїм корінням вийшла з традиційної медицини, але з часом вона інтегрувалася в академічну науку й на сьогодні є частиною клінічної фізіотерапії. Колір вивчений доказовою медициною, розроблені методичні рекомендації для лікарів, захищено ряд дисертацій. Метод широко використовується в практиці вже не тільки натуропатами, але і класичними фізіотерапевтами. Це яскравий приклад інтегративної медицини, коли для блага людини береться все краще і з традиційної медицини й академічної науки.

      Що ж відбувається при лікуванні кольором?

 

   При лікуванні кольором використовується квантова енергія світла, яка впливає на енергетичну систему меридіанів шляхом резонансної взаємодії певної довжини хвилі з вібраціями конкретного меридіана. Біофізиками встановлено, що кожен меридіан має певну частоту вібрації (коливання), тому, резонансні частоти різних кольорів можуть посилювати ослаблені коливання в меридіані, тим самим, відновлюючи його функції. Дефіцит енергії в будь-якому меридіані досягається "збудженням" даного меридіану та "заспокоєнням" спареного/протилежного з ним меридіану. Завдання лікаря, який володіє техніками лікування кольором, полягають у визначенні меридіану з дефіцитом чи надлишком енергії та індивідуальному підборі коригуючих світлових потоків (кольорів). Слід зазначити, що ефект лікування посилюється при індивідуально підібраній аромо- та музикотерапї. Саме таке поєднання методик дає змогу досягати клінічно значимого ефекту при психоемоційних дисбалансах та функціональних розладах.

   Якщо Ви зацікавились інформацією про лікування кольором, зверніться до лікарів кабінету "Альтернативна Медицина", які володіють техніками корекції енергетичних порушень в меридіанній системі людини і вони обов'язково допоможуть Вам.

     Здоров'я, щастя, любові та позитивних емоцій!

Автор - Ігор Циркот

bottom of page