top of page
діагностика по у-сін. Ігор Циркот. Черні

Здоров'я по системі У-СІН

Ця інформація для тих, кого хвилює стан їхнього здоров'я, здоров'я рідних та близьких. Питання стану здоров'я важливе для більшості з нас. Здоров'я - це багатство, яке не заробиш чи купиш за гроші. Його можна тільки підтримувати та берегти. Всі ми прагнемо доброго здоров'я, якісного та довготривалого життя, але не всім вдається реалізувати ці прагнення в силу різних причин.

Я хочу познайомити Вас з одним із методів традиційної китайської медицини - оцінкою здоров'я по системі У-СІН. Система проста й універсальна, оскільки віддзеркалює основні принципи фізики, хімії, біології та психології, об'єднуючи ці наукові поняття. Суть методу полягає в тому, що захворювання можливо виявити ще до моменту його виникнення та встановлення діагнозу захворювання. Потрібно тільки захотіти цього та зробити певні кроки, звернувшись за допомогою до сертифікованих спеціалістів, які володіють технікою оцінки стану здоров'я по системі У-СІН.

        У-СІН - це наука! І в цій науці існує своя термінологія. В основі термінології лежать розуміння єдності та протилежності - Інь-Ян, закон про 5 першоелементів/стихій, вчення про 6 різновидностей енергій "ЦИ",  принципи циркуляції енергії по 12 парних меридіанах тощо.

        За допомогою цифрового ряду, побудованого на основі дати народження, та системи У-СІН - можливо скласти індивідуальну карту У-СІН, визначити сильні та слабкі сторони здоров'я, психоемоційного та ментального стану людини, виявити енергетичний потенціал меридіанів та здійснити корекцію дисбалансів енергій. Це дасть змогу запобігти та уникнути появі захворювань, а в тих випадках, коли вони вже виникли - полегшити їх перебіг.

        Бути здоровим чи не бути здоровим - вибір за Вами, шановні читачі цих рядків. Свою роль я бачу в можливості надати Вам фахову допомогу, навчити Вас жити довго та якісно, а Ваше завдання бачу в умінні сприйняти або не сприйняти цю інформацію та навчитися брати на себе відповідальність за своє здоров'я та життя. 

 

З турботою про Вас, Циркот Ігор 

bottom of page