top of page

Магазин

ВИСИЛАЕМО НАБОРИ В ІНШІ КРАЇНИ

Робота спеціаліста, що застосовує методи прикладної кінезіології, найчастіше залежить від точності мануального м'язового тестування, якості тестових наборів та правильної інтерпретації результатів тестів.

 

Різноманітні тестові набори, які представлені в розділі "Магазин" - є результатом кропіткої праці та бажання зробити процес тестування швидким, легким і точним. В результаті були створені набори нозодів-біомаркерів, які відповідають вимогам практикуючих лікарів. Скринінг пацієнтів став простішим і швидшим.

 

Я рекомендую замовляти та застосувати ці набори для профілактики, діагностики та лікування Ваших пацієнтів.

З повагою, Ігор Циркот

Замовлення по Україні відправляються через оператора НОВА ПОШТА
(оформіть замовлення у ФОРМІ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ)
набір нозодів СТАРТОВИЙ _ прикладна кіне
Комплект нозодів-біомаркерів "Стартовий" ОНОВЛЕНИЙ

(100 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)

200 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)
*виготовлення під замовлення

Комплект нозодів-біомаркерів "Стартовий"  розміщений в 2-х коробках і призначений для якісної роботи прикладного кінезіолога. Він містить в собі 100 нозодів, створених шляхом інформаційного переміщення (запису) електромагнітних сигналів (електромагнітних коливань інформаційних матриць) на носій (гомеопатичну крупку). 

універсальний
набір нозодів УНІВЕРСАЛЬНИЙ _ прикладна
Комплект нозодів-біомаркерів "Універсальний"

(45 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)

100 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)

Комплект нозодів-біомаркерів "Універсальний"  призначений для якісної роботи прикладного кінезіолога. Він містить в собі 45 нозодів, створених шляхом інформаційного переміщення (запису) електромагнітних сигналів (електромагнітних коливань інформаційних матриць) на носій (гомеопатичну крупку). 

пребіотичний
набір нозодів ПРЕБІОТИЧНИЙ _ прикладна к
Комплект біомаркерів "Пребіотичний"

(50 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)

50 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)

Комплект біомаркерів "Пребіотичний"  призначений для якісної роботи прикладного кінезіолога, який володіє методами біохімічної корекції. В набір входять 50 біомаркерів, які дають можливість лікарю визначити необхідні компоненти пребіотичного харчування пацієнта.

Даний набір слід застосовувати при  роботі, пов'язаній з корекцією хімічного дисбалансу!

гормональний комплект
набір нозодів ГОРМОНАЛЬНИЙ _ прикладна к
Комплект нозодів-біомаркерів "Гормональний"

(50 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)

100 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)

Комплект нозодів-біомаркерів "Гормональний"  призначений як для початківців, так і для прикладних кінезіологів зі стажем. Він містить 50 нозодів (14 меридіанів, 8 нейротрансміторів, 8 гормонопродукуючих органів, 20 гормонів), які допоможуть визначити основні канально-меридіанні та гормональні порушення в організмі людини. 

Даний набір слід застосовувати при  роботі, пов'язаній з корекцією хімічного, гормонального, нейротрансміторного та канально-меридіанного дисбалансів!

психосоматичний
набір нозодів ПСИХОСОМАТИЧНИЙ _ прикладн
Комплект нозодів "Психосоматичний"

(50 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)

100 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)

Комплект «Психосоматичний» сформований із 50 нозодів, створених шляхом інформаційного переміщення  електромагнітних сигналів на носій (гомеопатичну крупку). Застосовуючи набір, Ви  зможите швидко та якісно діагностувати домінуючу  психосоматичну проблему та запропонувати ефективний шлях її корекції.

аюрведа
кінезіологія_нозоди_для визначення аюрведичних ДОШ
Набір для діагностики та корекції аюрведичних ДОШ
(8 кольорових ацетатних плівок та 10 гомеопатичних нозодів)
40 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)
*виготовлення під замовлення

Набір для діагностики та корекції аюрведичних ДОШ - це ще один якісний інструмент в руках лікаря-клініциста, який володіє методами прикладної кінезіології і вміє творчо поєднувати теорію з практикою. Набір призначений для діагностики та корекції дисбалансу ДОШ методами ПК. З допомогою набору Ви зможете визначати: епігенетичні зміни  в конституції людини, порушення в канально-меридіанній системі та біохімічному балансі.

Даний набір слід застосовувати при  роботі, пов'язаній з корекцією аюрведичних дош, канально-меридіанного та біохімічного дисбалансів людини!

запалення
набір нозодів ЗАПАЛЕННЯ _ прикладна кіне
Комплект нозодів-біомаркерів "Запалення" 
(47 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)
100 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)

Комплект нозодів біомаркерів "Запалення" - це добре продуманий та якісно виготовлений набір 47 алопатичних препаратів. Нозоди-біомаркери слід застосовувати для оцінки станів, пов'язаних із діагностикою та лікуванням запальних процесів  людського тіла. Кожна з ампул містить алопатичну речовину, яку можна розмістити під кінезіологічний магніт.

ароматичний
набір нозодів АРОМАТИЧНИЙ _ прикладна кі
Комплект "Ароматичний"

(52 шт., виробник "Альтернативна медицина", Україна)

60 USD (оплата в UAH за ринковим курсом продажу)

Комплект «Ароматичний» складається з нозодів (8 шт.), створених шляхом інформаційного переміщення електромагнітних сигналів на носій (гомеопатичну крупку)  і натуральних  ароматичних масел (44 шт.), які знаходятся в зручній папці. Набір  унікальний тому, що призначений для виявлення у пацієнта приорітетних  психосоматичних проблем і індивідуального підбору найбільш ефективних ароматичних олій.

коробка
коробка з корексом для ампул 2 мл _ прик
Коробка з корексом
(виробник "Альтернативна медицина", Україна)
300 грн  

Картонна коробка розмірами 330х145х20мм з пластиковим корексом, в якому можна розмістити 50 нозодів-біомаркерів. В комірках передбачений спеціальний конструктивний елемент для надійної фіксації ампул.

ампули скляні 2мл_Альтернативна медицина
Ампули скляні
(виробник США)
8 грн/шт 

Ампули скляні (2мл). Призначені для тривалого зберігання інформативного носія - гомеопатичної крупки.

ампули
корекс
корекс для ампул 2 мл _ прикладна кінезі
Корекс (блістер) для ампул
(виробник "Альтернативна медицина", Україна)
150 грн  

Корекс (блістер) для ампул, розмірами 330х145х20мм виготовлений із білого пластика. В ньому можна розмістити 50 нозодів-біомаркерів. В комірках передбачений спеціальний конструктивний елемент для надійної фіксації ампул.

bottom of page