top of page
Альтернативна медицина. Кабінет Ігоря Ци

Наш новий логотип

    Наш новий логотип кабінету Альтернативної Медицини - це етап та результат певного розвитку, що віддзеркалює цілісний підхід до здоров'я людини, погляд на Всесвіт з позицій П'яти першоелементів/стихій.

        П'ять різнокольорових пелюсток логотипу - це п'ять стихій. Стихії Дерева - Вогню - Землі - Металу - Води,  у відповідності до вчення Дао, проявляються в усіх явищах нашого життя, нашого світу та Всесвіту.

    Всі органи та тканини, емоції та психіка, біохімічні й фізіологічні процеси, що відбуваються в наших організмах - також тісно пов'язані з першоелементами/стихіями. Стихії підтримують рівновагу одна з одною, переходять одна в одну та контролюють одна одну. Порушення балансу стихій в житті людей проявляється дискомфортом та захворюваннями, а в суспільстві - хвилюваннями, революціями та війнами. Якщо стихії урівноважені та сильні - людина здорова, а весь світ - гармонічний та милосердний.

   Спираючись на мудрий досвід стародавньої науки Аюрведи, філософію та вчення Дао, досягнення сучасної медицини - ми прогресивно розвиваємось і намагаємось допомагати нашим пацієнтам з позицій як традиційної, так і Альтернативної Медицини.

 

    Ми працюємо на результат, а вибір, як завжди, за Вами.

Автор - Ігор Циркот

bottom of page